Konto Jakże Osobiste

Sezon na zimowe korzyści w koncie

Zima w tropikach czy narciarskie emocje? Płać kartą w 152 walutach bez prowizji banku za przewalutowanie. Aktywuj ubezpieczenie podróżne oraz bezpłatne bankomaty.

W Koncie Jakże Osobistym korzyści zmieniasz, kiedy chcesz.

  • 0 zł za konto i kartę dla aktywnych
  • 0 zł za 2 korzyści
  • 10 korzyści do wyboru

Nie wyjeżdżasz, bo wolisz oszczędzać? Zyskaj 3% na Koncie Oszczędnościowym!

Dopasuj konto do siebie

za prowadzenie konta dla aktywnych

za kartę debetową dla aktywnych

za krajowe przelewy internetowe w złotych

za dwie aktywne korzyści z dostępnych w pakiecie

Wybierz dodatkowe korzyści, których w danym momencie potrzebujesz.

Dwie z nich są za 0 zł, a każda następna to tylko 3,50 zł miesięcznie.

Wybrane korzyści zaczną działać już od następnego dnia.

3% na koncie oszczędnościowym (do kwoty 20 tys. zł)
Atrakcyjne warunki limitu na koncie (RRSO 16,26%)
Nowość! Płatności kartą bez kosztów przewalutowania
Pomoc w nagłych wypadkach - assistance: samochodowe, domowe i medyczne
0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce
Włącz korzyść i płać kartą za granicą bez prowizji banku za koszty przewalutowania. Nie potrzebujesz nowej karty ani dodatkowych kont – po prostu płacisz kartą do Konta Jakże Osobistego, a my walutę wymienimy dla Ciebie automatycznie po atrakcyjnym kursie.
0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów na świecie
Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS-em o zdarzeniach na rachunku
Ubezpieczenie w podróży za granicą pokrywające m.in. koszty leczenia czy zgubienie bagażu
Pakiet 5 bezpłatnych internetowych przelewów natychmiastowych
Zwrot 1% za płatności telefonem (BLIK, Google Pay, Apple Pay) - do 20 zł miesięcznie

Nie pobierzemy opłaty 10 zł za prowadzenie konta, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na konto wpłynie jednorazowo min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w naszym banku lub jeśli nie masz ukończonych 26. lat. Nie pobierzemy opłaty 5 zł za obsługę karty do konta, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zrobisz nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł. Oprocentowanie 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do kwoty 20 tys. zł) obowiązuje do 31 marca 2020 r. Informacja o oprocentowaniu konta oszczędnościowego dostępna jest w Tabeli oprocentowania Alior Banku SA dla klientów indywidualnych. W ramach korzyści do konta „Płatności zagraniczne bez kosztów przewalutowania” operacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie organizacji płatniczej Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji. Szczegółowe zasady znajdziesz w Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego dostępnym w naszych placówkach oraz na stronie www.aliorbank.pl. Warunki ubezpieczeń zawarte są w Ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży za granicą dla klientów Alior Banku SA oraz Ogólnych warunkach ubezpieczenia pomocy w nagłych wypadkach – pakiet assistance dla klientów Alior Banku SA. Konto jest dostępne dla osób pełnoletnich. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla limitu w rachunku wynosi 16,26%. Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku ›

Alior Bank SA, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa, Sąd Rejonowy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000305178, REGON: 141387142, NIP: 1070010731, kapitał zakładowy: 1 305 539 910 zł (opłacony w całości). Stan na 16.09.2019 r.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacji ›