Konto Jakże Osobiste

Korzystaj z życia Używaj konta

Konto Jakże Osobiste to wachlarz korzyści na co dzień.

Korzyści, które zmieniasz samodzielnie kiedy tylko potrzebujesz.

 • za konto z kartą jeśli masz mniej niż 26 lat lub
 • zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł/mies.
 • za 2 aktywne korzyści w koncie
 • z aż 11 do wyboru

Otwórz konto i zgarnij do 400 zł premii

2% zwrotu za płatności mobilne - do 50 zł miesięcznie do 28.02.2023 r.

do 400 zł premii za założenie konta z kartą i spełnienie warunków

2% zwrotu za płatności mobilne – nawet 50 zł miesięcznie do 28.02.2023 r.

Do 400 zł dla Ciebie

Nie masz jeszcze konta w Alior Banku? Skorzystaj z oferty specjalnej. Złóż online wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą do 28 lutego 2023 r.

Wyraź zgodę marketingową podczas składania wniosku, w ciągu 30 dni podpisz umowę o konto i kartę oraz aktywuj 2 dowolne korzyści - w tym np. zwrot 2% za płatności mobilne na Koncie Jakże Osobistym.

Aby otrzymać 50 zł przez 8 miesięcy (max 400 zł), wystarczy, że w miesiącu:

 • wykonasz co najmniej 1 transakcję
 • bezgotówkową kartą płatniczą
 • wydaną do otwartego konta
 • na dowolną kwotę
 • zalogujesz się do aplikacji mobilnej

Szczegóły w regulaminie sprzedaży premiowej Bankuj mobilnie – edycja VII

Konto jakie chcesz

W aplikacji Alior Mobile szybko i wygodnie włączasz i wyłączasz korzyści w koncie.

Dzięki temu zawsze masz konto dostosowane do swoich aktualnych potrzeb. Dwie korzyści za 0 zł. Kolejne to tylko 3,50 zł/mies.

 • 0 zł za prowadzenie konta jeśli masz mniej
 • niż 26 lat lub zapewnisz jednorazowy
 • wpływ min. 1500 zł/mies.
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe w złotych
 • 0 zł za dwie korzyści z dostępnych w pakiecie
Konto Jakże Osobiste z korzyściami

Przekaz adresowany do rodziców dzieci w wieku 13-17 lat

Alle konto dla młodych
Alle akcja dla młodych 100 zł do Allegro
 • Do 31 marca 2023 roku otwórz dziecku
 • Konto Jakże Osobiste dla Młodych z kartą
 • Mastercard i wyraź zgodę marketingową.
 • W ciągu 40 dni zachęć dziecko do
 • wykonania 2 transakcji bezgotówkowych
 • kartą do konta na dowolną kwotę.
 • Kod do wykorzystania w Allegro wyślemy
 • SMS-em na numer telefonu dziecka
 • podany w banku.

Szczegóły w regulaminie sprzedaży Młodość ma swoje prawa – V edycja

Alior Mobile

Obsługuj swoje konto nowocześnie – pobierz na telefon bezpłatną aplikację bankowości mobilnej Alior Mobile i zyskaj dostęp do finansów z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Jeśli masz telefon z system iOS lub Android możesz założyć konto za pomocą Alior Mobile korzystając z VideoSelfie.

Wystarczy zdjęcie dowodu osobistego oraz nagrania głosu i twarzy.

Sprzedaż premiowa „Bankuj mobilnie – edycja VII” obowiązuje od 1.12.2022 r. do 31.12.2023 r. Wnioski w ramach promocji można składać od 1.12.2022 r. do 28.02.2023 r. Z oferty mogą skorzystać osoby, które w okresie dwóch lat przed złożeniem wniosku nie posiadały w Alior Banku konta osobistego. Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej „Bankuj mobilnie – edycja VII”. Konto Jakże Osobiste w ramach oferty specjalnej „Bankuj mobilnie – edycja VII” jest dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Oferta specjalna „Młodość ma swoje prawa – V edycja” obowiązuje od 1.02.2023 r. do 31.08.2023 r. Wnioski w ramach oferty można składać od 1.02.2023 r. do 31.03.2023 r. Oferta specjalna jest skierowana do uczestników, których dziecko w okresie ostatnich 2 lat przed dniem złożenia wniosku nie posiadało rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego w Alior Bank. Szczegóły oraz warunki oferty znajdują się w regulaminie oferty specjalnej „Młodość ma swoje prawa – V edycja”. Konto Jakże Osobiste jest dostępne dla osób, które ukończyły 13 lat. Pod pojęciem rodzica rozumie się również przedstawiciela ustawowego.

Oferta specjalna „Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne do 2%” trwa od 1 grudnia 2022 r. do 28 lutego 2023 r. i jest skierowana do klientów, którzy posiadają lub otworzą Konto Jakże Osobiste z aktywną korzyścią „Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne”. Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne, w trakcie trwania oferty specjalnej wynosi 2% wartości płatności bezgotówkowych wykonanych w sklepach stacjonarnych z użyciem Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay, SwatchPAY!, Xaomi Pay oraz usługi BLIK, nie więcej jednak niż 50 zł w miesiącu kalendarzowym. Do płatności zbliżeniowych Apple Pay, Google Pay, SwatchPAY!, Garmin Pay, Xaomi Pay lub Fitbit Pay jest wymagane urządzenie obsługujące tę funkcję. BLIK zbliżeniowy jest dostępny na telefonach z Androidem 6.0 (lub nowszym) oraz aktywną usługą NFC. Szczegółowe warunki oferty znajdują się w regulaminie oferty specjalnej „Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne do 2%”. Aplikację Alior Mobile można pobrać bezpłatnie na telefon ze sklepów App Store (iOS), Google Play™ (Android™) lub AppGallery (dla urządzeń Huawei). Android, Google Pay i Google Play to znaki towarowe Google Inc.

Nie pobierzemy opłaty 10 zł za prowadzenie konta, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na konto wpłynie jednorazowo min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w naszym banku (jako wpływ nie są traktowane przelewy z rachunków Kantoru Walutowego Alior Banku należących do klientów indywidualnych i biznesowych) lub jeśli nie masz ukończonych 26 lat.

Nie pobierzemy opłaty 5 zł za obsługę karty do konta, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zrobisz nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł lub nie masz ukończonych 18 lat.

Dwie korzyści są bezpłatne, każda kolejna kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Wybrana do konta korzyść będzie aktywna od następnego dnia. W przypadku rezygnacji z korzyści przestaje być ona aktywna pierwszego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego. Lista korzyści w Koncie dla Młodych jest ograniczona.

Warunkiem wyboru korzyści Punkty dla Graczy jest posiadanie Karty dla Gracza – Debit Mastercard oraz zapisanie jej do programu Mastercard Priceless Specials (Mastercard Bezcenne Chwile). Warunki Programu Bezcenne Chwile są określone w regulaminie oraz polityce prywatności organizacji Mastercard, dostępnych na stronie www.bezcennechwile.mastercard.pl. Korzyści: Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne i Punkty dla graczy nie mogą być aktywne jednocześnie.

Do 31 marca 2023 r. dla kwoty do 10 tys. zł obowiązuje podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w wysokości 2% w skali roku (bez spełnienia warunku) lub 4% w skali roku po spełnieniu warunku wykonania transakcji kartami debetowymi obciążającymi rachunek Konta Jakże Osobistego na łączną wartość co najmniej 300 zł, w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca, w którym aktywna jest korzyść. Oprocentowanie jest zmienne. Informacja o oprocentowaniu dostępna jest w Tabeli Oprocentowania Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych.

Do korzyści Płatności zagraniczne bez kosztów przewalutowania operacje są przeliczane bez kosztów naliczanych przez Bank. Operacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie organizacji płatniczej Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji.

Szczegółowe informacje o zakresach ubezpieczeń i usług assistance oraz wyłączenia odpowiedzialności znajdują się w Ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży za granicą dla klientów Alior Banku SA oraz Ogólnych warunkach ubezpieczenia pomocy w nagłych wypadkach – pakiet assistance dla klientów Alior Banku SA a także w kartach tych produktów. Bank występuje w roli ubezpieczającego. Ubezpieczycielem jest Mondial Assistance (AWP P&C SA Oddział w Polsce).

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 27,13%. Decyzja o przyznaniu limitu na koncie oraz jego wysokość są uzależnione od wiarygodności oraz oceny zdolności kredytowej klienta.

Szczegółowe zasady dot. wszystkich korzyści zawarte są w Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie rachunków oszczędnościowo - rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych, Regulaminie kart płatniczych Alior Banku SA oraz w Regulaminie korzystania z Kanałów Elektronicznych dla klientów indywidualnych. Wszystkie wskazane dokumenty dostępne są w placówkach Alior Banku S.A. oraz na stronie www.aliorbank.pl. Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku na www.aliorbank.pl/l/slownik.

Alior Bank SA, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa, Sąd Rejonowy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy, KRS: 0000305178, REGON: 141387142, NIP: 1070010731, kapitał zakładowy: 1 305 539 910 zł (opłacony w całości). Stan na 1.02.2023 r.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacji.