Konto Jakże Osobiste

Korzyści do konta
na jeden klik

Zmieniaj korzyści konta. Klik – i włączone. Klik – i wyłączone. Dzięki aplikacji Alior Mobile konto założysz przez VideoSelfie, a finanse będziesz mieć zawsze pod kontrolą. Na jeden klik.
 • 0 zł za konto i kartę dla aktywnych
 • 0 zł za 2 korzyści do wyboru

Aż 11 korzyści, z których możesz ułożyć konto, m.in:

 • pakiet assistance
 • zwrot 1% za płatności mobilneDopasuj konto
do siebie

0

 • prowadzenie konta dla aktywnych
 • krajowe przelewy internetowe w złotych
 • karta debetowa dla aktywnych
 • dwie korzyści z dostępnych w pakiecie

Zobacz pozostałe korzyści dostępne od ręki

Samodzielnie wybieraj, zmieniaj i dopasowuj korzyści do swoich potrzeb. Dwie z nich są za darmo, za każdą kolejną płacisz jedynie 3,50 zł miesięcznie. Wybrana korzyść będzie aktywna już następnego dnia. Po wyłączeniu korzyść pozostaje aktywna do końca miesiąca

NOWOŚĆKorzyść punkty dla graczy! Co miesiąc możliwość zdobycia aż 1380 Riot Points do League of Legends

Zwrot 1% za płatności mobilne (do 20 zł/mies.)

Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do 20 tys. zł)

Atrakcyjne warunki limitu na koncie (RRSO 13,07%.)

Płatności kartą bez kosztów przewalutowania

Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych

Pomoc w nagłych wypadkach - assistance: samochodowe, domowe i medyczne

0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce

0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą

Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku

Ubezpieczenie w podróży za granicą pokrywające m.in. koszty leczenia czy zgubienie bagażu

bankuj mobilnie
w aplikacji
Alior Mobile

 • Zarządzaj korzyściami Konta Jakże Osobistego
 • Płatności zbliżeniowe telefonem (Apple Pay i Google Pay)
 • Przelewy BLIK na telefon
 • Przelewy natychmiastowe
 • i wiele innych opcji do zarządzania finansami 100% online

Nie pobierzemy opłaty 10 zł za prowadzenie konta, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na konto wpłynie jednorazowo min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w naszym banku lub jeśli nie masz ukończonych 26 lat. Nie pobierzemy opłaty 5 zł za obsługę karty do konta, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zrobisz nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł. Dwie korzyści są bezpłatne, każda kolejna kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Wybrana do konta korzyść będzie aktywna od następnego dnia. W przypadku rezygnacji z korzyści przestaje być ona aktywna pierwszego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego

Warunkiem wyboru korzyści Punkty dla graczy jest posiadanie karty debetowej Mastercard LoL (karta z wizerunkiem Ashe) oraz zapisanie jej do programu Mastercard Priceless Specials (Mastercard Bezcenne Chwile). Warunki Programu Bezcenne Chwile są określone w regulaminie oraz polityce prywatności organizacji Mastercard, dostępnych na stronie https://bezcennechwile.mastercard.pl/. Korzyści: Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne i Punkty dla graczy nie mogą być aktywne jednocześnie.

Oprocentowanie rachunku jest zmienne, a jego wysokość, okres obowiązywania podwyższonego oprocentowania oraz maksymalne saldo środków na rachunku objętych podwyższonym oprocentowaniem określone są w Tabeli Oprocentowania Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych.

Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne wynosi 1% wartości wykonanych w sklepach stacjonarnych płatności bezgotówkowych z użyciem Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay oraz usługi BLIK, nie więcej jednak niż 20 zł w miesiącu kalendarzowym.

Do korzyści Płatności zagraniczne bez kosztów przewalutowania operacje są przeliczane bez kosztów naliczanych przez Bank. Operacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie organizacji płatniczej Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji. Szczegółowe zasady zawarte są w Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego.

Szczegółowe informacje o zakresach ubezpieczeń i usług assistance oraz wyłączenia odpowiedzialności znajdują się w Ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży za granicą dla klientów Alior Banku SA oraz Ogólnych warunkach ubezpieczenia pomocy w nagłych wypadkach – pakiet assistance dla klientów Alior Banku SA a także w kartach tych produktów. Bank występuje w roli ubezpieczającego. Ubezpieczycielem jest Mondial Assistance (AWP P&C SA Oddział w Polsce).

Wszystkie wskazane dokumenty dostępne są w placówkach Alior Banku oraz na stronie www.aliorbank.pl. Konto Jakże Osobiste jest dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla limitu na koncie wynosi 13,07%.. Decyzja o przyznaniu limitu na koncie oraz jego wysokość są uzależnione od wiarygodności oraz oceny zdolności kredytowej klienta. Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku ›