Konto Jakże Osobiste

Załóż konto z kartą
i zyskaj 300 zł

Załóż Konto Jakże Osobiste i aktywnie z niego korzystaj - odbierz aż 300 zł bonusu. Wybieraj spośród 11 korzyści i dostosowuj konto do swoich potrzeb
 • 100 zł za założenie konta z kartą
 • 200 zł za aktywne korzystanie
 • 0 zł za konto i kartę dla aktywnych
 • Aż 11 korzyści do wyboru

A wszystko to w pełni zdalnie bez wychodzenia z domu!

100 zł
za konto z kartą

+200 zł
za aktywne korzystanie

jak zyskać 300 zł

Załóż konto online i aktywnie korzystaj, a zarobisz 300 zł

Złóż wniosek online
o konto i kartę do 31.07

Podpisz umowę
w ciągu 30 dni

Odbierz 100 zł

Co miesiąc spełniaj warunki promocji.
Wystarczy, że w danym miesiącu:

 • Zapewnisz wpływ min. 1 500zł
 • Wykonasz 3 transakcje bezgotówkowe
 • Co najmniej 1 raz zalogujesz się do aplikacji Alior Mobile
Zyskaj 25 zł co miesiąc
przez 8 miesięcy.
W sumie aż 200 zł

Szczegóły w Regulaminie promocji „Z nami najlepiej”


Dopasuj konto
do siebie

0

 • prowadzenie konta dla aktywnych
 • krajowe przelewy internetowe w złotych
 • karta debetowa dla aktywnych
 • dwie korzyści z dostępnych w pakiecie

Zobacz pozostałe korzyści dostępne od ręki

Samodzielnie wybieraj, zmieniaj i dopasowuj korzyści do swoich potrzeb. Dwie z nich są za darmo, za każdą kolejną płacisz jedynie 3,50 zł miesięcznie. Wybrana korzyść będzie aktywna już następnego dnia. Po wyłączeniu korzyść pozostaje aktywna do końca miesiąca

NOWOŚĆKorzyść punkty dla graczy! Co miesiąc możliwość zdobycia aż 1380 Riot Points do League of Legends

Zwrot 1% za płatności mobilne (do 20 zł/mies.)

Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do 20 tys. zł)

Atrakcyjne warunki limitu na koncie (RRSO 13,04%.)

Płatności kartą bez kosztów przewalutowania

Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych

Pomoc w nagłych wypadkach - assistance: samochodowe, domowe i medyczne

0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce

0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą

Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku

Ubezpieczenie w podróży za granicą pokrywające m.in. koszty leczenia czy zgubienie bagażu

bankuj mobilnie
w aplikacji
Alior Mobile

 • Zarządzaj korzyściami Konta Jakże Osobistego
 • Płatności zbliżeniowe telefonem (Apple Pay i Google Pay)
 • Przelewy BLIK na telefon
 • Przelewy natychmiastowe
 • i wiele innych opcji do zarządzania finansami 100% online

Promocja „Z nami najlepiej” – 4 edycja obowiązuje od 1.06 do 31.07.2020 r. Z oferty mogą skorzystać osoby, które w okresie dwóch lat przed złożeniem wniosku nie posiadały w Alior Banku konta osobistego, konta walutowego lub Karty Kibica. Uczestnik musi posiadać polski dowód osobisty. Szczegóły w regulaminie promocji.

Nie pobierzemy opłaty 10 zł za prowadzenie konta, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na konto wpłynie jednorazowo min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w naszym banku lub jeśli nie masz ukończonych 26 lat. Nie pobierzemy opłaty 5 zł za obsługę karty do konta, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zrobisz nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł. Dwie korzyści są bezpłatne, każda kolejna kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Wybrana do konta korzyść będzie aktywna od następnego dnia. W przypadku rezygnacji z korzyści przestaje być ona aktywna pierwszego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego

Warunkiem wyboru korzyści Punkty dla graczy jest posiadanie karty debetowej Mastercard LoL (karta z wizerunkiem Ashe) oraz zapisanie jej do programu Mastercard Priceless Specials (Mastercard Bezcenne Chwile). Warunki Programu Bezcenne Chwile są określone w regulaminie oraz polityce prywatności organizacji Mastercard, dostępnych na stronie https://bezcennechwile.mastercard.pl/. Korzyści: Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne i Punkty dla graczy nie mogą być aktywne jednocześnie.

Oprocentowanie rachunku jest zmienne, a jego wysokość, okres obowiązywania podwyższonego oprocentowania oraz maksymalne saldo środków na rachunku objętych podwyższonym oprocentowaniem określone są w Tabeli Oprocentowania Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych.

Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne wynosi 1% wartości wykonanych w sklepach stacjonarnych płatności bezgotówkowych z użyciem Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay oraz usługi BLIK, nie więcej jednak niż 20 zł w miesiącu kalendarzowym.

Do korzyści Płatności zagraniczne bez kosztów przewalutowania operacje są przeliczane bez kosztów naliczanych przez Bank. Operacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie organizacji płatniczej Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji. Szczegółowe zasady zawarte są w Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego.

Szczegółowe informacje o zakresach ubezpieczeń i usług assistance oraz wyłączenia odpowiedzialności znajdują się w Ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży za granicą dla klientów Alior Banku SA oraz Ogólnych warunkach ubezpieczenia pomocy w nagłych wypadkach – pakiet assistance dla klientów Alior Banku SA a także w kartach tych produktów. Bank występuje w roli ubezpieczającego. Ubezpieczycielem jest Mondial Assistance (AWP P&C SA Oddział w Polsce).

Wszystkie wskazane dokumenty dostępne są w placówkach Alior Banku oraz na stronie www.aliorbank.pl. Konto Jakże Osobiste jest dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla limitu na koncie wynosi 13,04%.. Decyzja o przyznaniu limitu na koncie oraz jego wysokość są uzależnione od wiarygodności oraz oceny zdolności kredytowej klienta. Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku ›