Konto Jakże Osobiste - Alior Bank

Konto Jakże Osobiste

Postaw na bezpieczne płatności w internecie

Powiadomienia po każdej transakcji w aplikacji Alior Mobile.

Korzyści, które zmieniasz samodzielnie kiedy tylko potrzebujesz.

Wybierz prostą codzienność i bezpieczeństwo z Kontem Jakże Osobistym.

za konto jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł/mies.

za 2 aktywne korzyści z aż 11 do wyboru

premii za założenie konta z kartą i spełnienie warunków

Szczegóły w Regulaminie

Do 300 zł dla Ciebie

Skorzystaj z oferty specjalnej. Złóż online wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą do 28 lutego 2022 r.

Wyraź zgodę marketingową podczas składania wniosku i podpisz umowę o konto i kartę w ciągu 30 dni. Po otwarciu konta spełnij warunki i zyskaj nawet 300 zł.

Szczegóły w Regulaminie oferty specjalnej

Aby otrzymać 50 zł przez 6 miesięcy (max 300 zł), wystarczy, że w miesiącu:

  • wykonasz co najmniej 1 transakcję
  • bezgotówkową kartą płatniczą
  • wydaną do otwartego konta
  • na dowolną kwotę
  • zalogujesz się do aplikacji mobilnej

Takie konto jakie chcesz

Włączasz i wyłączasz korzyści w koncie.

W aplikacji Alior Mobile szybko i wygodnie dostosujesz konto do swoich potrzeb. Dwie korzyści za 0 zł. Kolejne to tylko 3,50 zł/mies.

  • 0 zł za prowadzenie konta jeśli masz mniej niż 26 lat
  • lub zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł/mies.
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe w złotych
  • 0 zł za dwie korzyści z dostępnych w pakiecie
Wybierz korzyści
Zwrot 1% za płatności mobilne - do 20 zł miesięcznie
0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów na świecie
Wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do kwoty 10 tys. zł)
Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS-em o zdarzeniach na rachunku
Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych
Punkty dla graczy - Riot Points za płatności bezgotówkowe kartą
Wybierz korzyści
0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce
Pomoc w nagłych wypadkach - assistance: samochodowe, domowe i medyczne
Atrakcyjne warunki limitu na koncie (RRSO 16,86%)
Płatności kartą bez kosztów przewalutowania
Ubezpieczenie w podróży za granicą pokrywające m.in. koszty leczenia czy zgubienie bagażu
Bankuj bezpiecznie
Autoryzacja transakcji

Autoryzacji możesz dokonać za pomocą kodu SMS lub powiadomienia push otrzymanego z aplikacji Alior Mobile. W treści kodu SMS i powiadomienia push znajdują się informacje na temat operacji, dla której zostały wygenerowane. Zawsze należy zwracać uwagę na treść i porównywać ją z danymi realizowanej transakcji.

Powiadomienia

Za pośrednictwem aplikacji Alior Mobile możesz otrzymywać powiadomienia o najważniejszych zdarzeniach na Koncie Jakże Osobistym, takich jak transakcje finansowe czy udane logowania do bankowości internetowej. Jeśli otrzymasz powiadomienie o zdarzeniu, co do którego masz wątpliwości możesz natychmiast zareagować.

Oferta specjalna „Bankuj mobilnie – edycja II” obowiązuje od 1.01.2022 r. do 30.11.2022 r. Wnioski w ramach Oferty można składać od 1.01.2022 r. do 28.02.2022 r. Z oferty mogą skorzystać osoby, które w okresie dwóch lat przed złożeniem wniosku nie posiadały w Alior Banku konta osobistego, konta walutowego lub Karty Kibica. Szczegóły w regulaminie sprzedaży premiowej „Bankuj mobilnie – edycja II”. Konto Jakże Osobiste w ramach oferty specjalnej „Bankuj mobilnie – edycja II” jest dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Nie pobierzemy opłaty 10 zł za prowadzenie konta, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na konto wpłynie jednorazowo min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w naszym banku lub jeśli nie masz ukończonych 26 lat. Nie pobierzemy opłaty 5 zł za obsługę karty do konta, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zrobisz nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł. Dwie korzyści są bezpłatne, każda kolejna kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Wybrana do konta korzyść będzie aktywna od następnego dnia. W przypadku rezygnacji z korzyści przestaje być ona aktywna pierwszego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Warunkiem wyboru korzyści Punkty dla Graczy jest posiadanie Karty dla Gracza – Debit Mastercard oraz zapisanie jej do programu Mastercard Priceless Specials (Mastercard Bezcenne Chwile). Warunki Programu Bezcenne Chwile są określone w regulaminie oraz polityce prywatności organizacji Mastercard, dostępnych na stronie www.bezcennechwile.mastercard.pl. Korzyści: Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne i Punkty dla graczy nie mogą być aktywne jednocześnie.

Do 31 marca 2022 r. dla kwoty 10 tys. zł obowiązuje podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w wysokości 0,5% w skali roku (bez spełnienia warunku) lub 2% w skali roku po spełnieniu warunku wykonania transakcji kartami debetowymi obciążające rachunek Konta Jakże Osobistego o łącznej wartości co najmniej 300 zł, w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca, w którym aktywna jest Korzyść.

Oprocentowanie jest zmienne. Informacja o oprocentowaniu dostępna jest w Tabeli Oprocentowania Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych.

Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne wynosi 1% wartości wykonanych w sklepach stacjonarnych płatności bezgotówkowych z użyciem Google Pay™, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay oraz usługi BLIK, nie więcej jednak niż 20 zł w miesiącu kalendarzowym.

Do korzyści Płatności zagraniczne bez kosztów przewalutowania operacje są przeliczane bez kosztów naliczanych przez Bank. Operacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie organizacji płatniczej Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji. Szczegółowe zasady zawarte są w Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego.

Szczegółowe informacje o zakresach ubezpieczeń i usług assistance oraz wyłączenia odpowiedzialności znajdują się w Ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży za granicą dla klientów Alior Banku SA oraz Ogólnych warunkach ubezpieczenia pomocy w nagłych wypadkach – pakiet assistance dla klientów Alior Banku SA, a także w kartach tych produktów. Bank występuje w roli ubezpieczającego. Ubezpieczycielem jest Mondial Assistance (AWP P&C SA Oddział w Polsce).

Powiadomienia o zdarzeniach na rachunkach oraz powiadomienia systemowe w bankowości internetowej i mobilnej możesz zdefiniować w systemie Alior Online lub aplikacji Alior Mobile. Za powiadomienia e-mail i push nie pobieramy opłaty. Za powiadomienia SMS pobieramy opłatę zgodną z Taryfą Opłat i Prowizji Alior Banku S.A. dla Klientów Indywidualnych.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie rachunków oszczędnościowo - rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych, Regulaminie kart płatniczych Alior Banku SA, Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego, Regulaminie Kanałów Elektronicznych oraz ww. Taryfie. Wszystkie wskazane dokumenty dostępne są w placówkach Alior Banku S.A. oraz na stronie www.aliorbank.pl.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,86%. Decyzja o przyznaniu limitu na koncie oraz jego wysokość są uzależnione od wiarygodności oraz oceny zdolności kredytowej klienta.

Aplikację Alior Mobile możesz pobrać bezpłatnie na swój telefon ze sklepu App Store (iOS), Google Play (Android™) lub AppGallery. Android, Google Pay i Google Play to znaki towarowe Google Inc.

Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku.

Alior Bank SA, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa, Sąd Rejonowy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy, KRS: 0000305178, REGON: 141387142, NIP: 1070010731, kapitał zakładowy: 1 305 539 910 zł (opłacony w całości). Stan na 1.01.2022 r.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacji.