Konto Jakże Osobiste

Całe konto w jednej apce

Alior Mobile to nieograniczony dostęp do Twojego Konta Jakże Osobistego. W dowolnym miejscu i czasie zarządzasz finansami, a korzyści w koncie zmieniasz na klik.

Pobierz aplikację Alior Mobile i załóż Konto Jakże Osobiste przez VideoSelfie lub złóż wniosek online.

Jak zyskać nawet 400 zł?

Złóż wniosek o konto online z kartą do 31 grudnia 2020 r., zawrzyj umowę o konto i kartę w ciągu kolejnych 30 dni od złożenia wniosku, a następnie spełniaj warunki Oferty Specjalnej "Z nami najlepiej - 5 edycja". Możesz zyskać łącznie nawet 400 zł. Sprawdź jakie to proste.

Co miesiąc zapewnij wpływ min. 1 500 zł oraz wykonaj 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta, a także co najmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji Alior Mobile

Zyskasz łącznie 120 zł

10 zł co miesiąc przez 12 miesięcy

Jeśli spełnisz warunki z punktu 1 i będziesz posiadał w Alior Banku produkt kredytowy (z wyłączeniem kredytu ratalnego)

Zyskasz łącznie 180 zł

15 zł co miesiąc przez 12 miesięcy

Zapisz się do programu Mastercard® Bezcenne® Chwile, a następnie w ciągu 30 dni zapłać 5 razy kartą debetową Mastercard na łączną kwotę min. 10 zł

Zyskasz równowartość 100 zł

6800 punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Konto na selfie

Załóż konto w kilka minut zdalnie, ze swojej domowej kanapy. Wystarczy zdjęcie dowodu osobistego oraz nagrania głosu i twarzy. Nie musisz odwiedzać oddziału ani czekać na wizytę kuriera.

Dostęp do konta możesz uzyskać jeszcze tego samego dnia.

Pobierz aplikację mobilną Alior Mobile i już dziś otwórz konto korzystając z VideoSelfie.

Jeśli otworzysz konto przez VideoSelfie, dla Twojego bezpieczeństwa, ustawiony zostanie limit transakcji wychodzących w wysokości 20 000 zł. Odwiedź nasz oddział, aby zmienić limit.

Pełen obraz finansów w jednym miejscu

Czy wiesz, że w Alior Online oraz Alior Mobile możesz sprawdzać stan konta z Alior Banku i innych instytucji bez konieczności logowania do kilku aplikacji?

Dzięki nowej usłudze, opartej na rozwiązaniach prawnych dyrektywy Unii Europejskiej PSD2, możesz kontrolować swoje finanse w jednym serwisie lub aplikacji mobilnej.

Sam decydujesz, które konta, z którego banku widzisz w systemie. Włącz funkcję już dziś - prosto i bezpiecznie.

Bezpłatne konto dopasuj je do siebie

Klik - włączasz i wyłączasz korzyści na smartfonie.

Szybko i wygodnie w aplikacji mobilnej Alior Mobile. Na bieżąco możesz dostosowywać konto do swoich potrzeb. Dwie korzyści są za 0 zł. Każda następna to tylko 3,50 zł / mies.

 • za prowadzenie konta
 • dla aktywnych
 • za kartę debetową
 • dla aktywnych
 • za krajowe przelewy
 • internetowe w złotych
 • za dwie korzyści
 • z dostępnych w pakiecie
0 zł za konto i kartę dla aktywnychs
 • 0 zł za prowadzenie konta dla aktywnych
 • 0 zł za kartę debetową dla aktywnych
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe w złotych
 • 0 zł za dwie korzyści z dostępnych w pakiecie
Wybierz korzyści
Zwrot 1% za płatności mobilne - do 20 zł miesięcznie
0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów na świecie
Wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do kwoty 20 tys. zł)
Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS-em o zdarzeniach na rachunku
Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych
Punkty dla graczy - Riot Points za płatności bezgotówkowe kartą
Wybierz korzyści
0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce
Pomoc w nagłych wypadkach - assistance: samochodowe, domowe i medyczne
Atrakcyjne warunki limitu na koncie (RRSO 13,07%)
Płatności kartą bez kosztów przewalutowania
Ubezpieczenie w podróży za granicą pokrywające m.in. koszty leczenia czy zgubienie bagażu
Bankuj mobilnie w Alior Mobile

Pobierz na telefon bezpłatną aplikację Alior Mobile i zyskaj dostęp do swojego konta oraz finansów z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Oferta specjalna "Z nami najlepiej - 5 edycja" obowiązuje od 18.11.2020 r. do 28.02.2021 r. Z oferty mogą skorzystać osoby, które w okresie dwóch lat przed złożeniem wniosku nie posiadały w Alior Banku konta osobistego, konta walutowego lub Karty Kibica. Szczegóły w Regulaminie sprzedaży premiowej "Z nami najlepiej - edycja 5".

Aby otrzymać nagrodę w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile oraz dostawać aktualne oferty w ramach programu, podczas rejestracji do programu wyraź zgodę na wykorzystanie do celów marketingowych przez Mastercard i jego partnerów Twoich danych kontaktowych oraz dotyczących udziału w programie. Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie uczestniczyły w programie Mastercard Bezcenne Chwile przed dniem jej rozpoczęcia tj. 28.09.2020 r. Zapoznaj się z regulaminem promocji oraz Regulaminem Programu Priceless Specials (Bezcenne Chwile). Promocja trwa do 31.12.2020 r. Pula nagród jest ograniczona.

Nie pobierzemy opłaty 10 zł za prowadzenie konta, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na konto wpłynie jednorazowo min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w naszym banku lub jeśli nie masz ukończonych 26 lat. Nie pobierzemy opłaty 5 zł za obsługę karty do konta, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zrobisz nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł. Dwie korzyści są bezpłatne, każda kolejna kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Wybrana do konta korzyść będzie aktywna od następnego dnia. W przypadku rezygnacji z korzyści przestaje być ona aktywna pierwszego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Warunkiem wyboru korzyści Punkty dla Graczy jest posiadanie karty debetowej Mastercard LoL oraz zapisanie jej do programu Mastercard Priceless Specials (Mastercard Bezcenne Chwile). Warunki Programu Bezcenne Chwile są określone w regulaminie oraz polityce prywatności organizacji Mastercard, dostępnych na stronie www.bezcennechwile.mastercard.pl. Korzyści: Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne i Punkty dla graczy nie mogą być aktywne jednocześnie.

Do 15 października 2020 r. dla kwoty 20 tys. zł obowiązuje podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w wysokości 0,3% w skali roku (bez spełnienia warunku) lub 1% w skali roku po spełnieniu warunku wykonania transakcji kartami debetowymi obciążających rachunek Konta Jakże Osobistego o łącznej wartości co najmniej 300 zł, w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca, w którym aktywna jest Korzyść. Oprocentowanie jest zmienne. Informacja o oprocentowaniu dostępna jest w Tabeli Oprocentowania Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych.

Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne wynosi 1% wartości wykonanych w sklepach stacjonarnych płatności bezgotówkowych z użyciem Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay oraz usługi BLIK, nie więcej jednak niż 20 zł w miesiącu kalendarzowym.

Do korzyści Płatności zagraniczne bez kosztów przewalutowania operacje są przeliczane bez kosztów naliczanych przez Bank. Operacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie organizacji płatniczej Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji. Szczegółowe zasady zawarte są w Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego.

Szczegółowe informacje o zakresach ubezpieczeń i usług assistance oraz wyłączenia odpowiedzialności znajdują się w Ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży za granicą dla klientów Alior Banku SA oraz Ogólnych warunkach ubezpieczenia pomocy w nagłych wypadkach - pakiet assistance dla klientów Alior Banku SA a także w kartach tych produktów. Bank występuje w roli ubezpieczającego. Ubezpieczycielem jest Mondial Assistance (AWP P&C SA Oddział w Polsce).

Wszystkie wskazane dokumenty dostępne są w placówkach Alior Banku oraz na stronie www.aliorbank.pl. Konto Jakże Osobiste jest dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,07%. Decyzja o przyznaniu limitu na koncie oraz jego wysokość są uzależnione od wiarygodności oraz oceny zdolności kredytowej klienta. Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku ›

Aplikację Alior Mobile możesz pobrać bezpłatnie na swój telefon ze sklepu App Store (iOS) lub Google Play (Android). Android, Google Pay i Google Play to znaki towarowe Google Inc.

Alior Bank SA, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa, Sąd Rejonowy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy, KRS: 0000305178, REGON: 141387142, NIP: 1070010731, kapitał zakładowy: 1 305 539 910 zł (opłacony w całości). Stan na 18.11.2020 r.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacji ›