Konto Jakże Osobiste

Wakacyjne korzyści z premią w koncie

Załóż konto na wakacje i korzystaj bezpłatnie z konta, karty oraz wszystkich korzyści - aż przez 3 miesiące. Dodatkowo, zyskaj nawet 450 zł premii!

 • 0 zł przez 3 miesiące – za konto i obsługę karty
 • oraz wszystkie korzyści z 11 dostępnych
 • Do 400 zł premii – za założenie konta z kartą
 • i spełnienie warunków
 • 50 zł premii ekstra – za otwarcie konta przez VideSelfie

Oferta specjalna „Konto Jakże Osobiste – promocja wakacyjna” dostępna jest dla nowych klientów, którzy złożą wniosek do 31.08.2023 r. Ww. oferta obowiązuje przez pełne 3 miesiące od daty otwarcia konta. Szczegóły w Regulaminie oferty specjalnej Konto Jakże Osobiste – oferta wakacyjna.

Sprzedaż premiową „Bankuj mobilnie IX” i ofertę specjalną można połączyć. Szczegóły w Regulaminie sprzedaży premiowej Bankuj mobilnie – edycja IX.

Otwarcie konta przez VideoSelfie i spełnienie warunków to nawet 450 zł premii

0 zł za konto i kartę oraz pakiet wakacyjnych korzyści

Nawet 450 zł premii dla Ciebie

Bezpłatne konto z kartą

Oferta specjalna „Konto Jakże Osobiste – promocja wakacyjna” dostępna jest dla nowych klientów, którzy złożą wniosek do 31.08.2023 r. Ww. oferta obowiązuje przez pełne 3 miesiące od daty otwarcia konta. Szczegóły w Regulaminie oferty specjalnej Konto Jakże Osobiste – oferta wakacyjna.

Sprzedaż premiową „Bankuj mobilnie IX” i ofertę specjalną można połączyć. Szczegóły w Regulaminie sprzedaży premiowej Bankuj mobilnie – edycja IX.

Nawet 450 zł dla Ciebie

Nie zwlekaj! Złóż online wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą do 30 września 2023 roku.

Wyraź zgodę marketingową podczas składania wniosku, w ciągu 30 dni podpisz umowę o konto i kartę oraz aktywuj 2 dowolne korzyści na Koncie Jakże Osobistym.

Aby otrzymać 50 zł przez 8 miesięcy (max 400 zł), wystarczy, że w miesiącu:

 • wykonasz co najmniej 5 transakcji
 • bezgotówkowych kartą płatniczą
 • wydaną do otwartego konta
 • na dowolną kwotę
 • zalogujesz się do aplikacji mobilnej
+ 50 złotych

Dodatkowe 50 zł możesz otrzymać, jeśli założysz konto przez VideoSelfie.

Konto przez VideoSelfie

Jeśli masz telefon z systemem iOS lub Android możesz założyć konto za pomocą aplikacji mobilnej Alior Mobile korzystając z VideoSelfie i zyskać dodatkowe 50 zł!

Wystarczy zdjęcie dowodu osobistego oraz nagrania głosu i twarzy.

Bankuj mobilnie z Alior Mobile

Dzięki nowoczesnej aplikacji mobilnej masz dostęp do swojego konta i finansów z dowolnego miejsca, o każdej porze.

Konto jakie chcesz

W aplikacji Alior Mobile szybko i wygodnie włączasz i wyłączasz korzyści w koncie.

Dzięki temu zawsze masz konto dopasowane do swoich aktualnych potrzeb. W ramach promocji, przez pełne 3 miesiące od otwarcia konta, wszystkie korzyści masz za 0 zł! (Po okresie promocji 2 korzyści za 0 zł, kolejne 3,50 zł/mies.).

 • 0 zł za prowadzenie konta przez pełne 3 miesiące
 • od otwarcia (potem 0 zł jeśli masz mniej
 • niż 26 lat lub zapewnisz jednorazowy
 • wpływ min. 1500 zł/mies.
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe w złotych
Konto Jakże Osobiste z korzyściami do wyboru - włączasz i wyłączasz kiedy potrzebujesz
Konto dla młodych
Otwórz konto i odbierz opaskę Xiaomi Smart Band 7 NFC
 • Do 30 czerwca 2023 roku otwórz dziecku
 • Konto Jakże Osobiste dla Młodych z kartą
 • i wyraź zgodę marketingową.
 • Zachęć dziecko do wykonania w ciągu 40 dni
 • min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą
 • do konta na dowolną kwotę oraz zasilcie
 • konto dziecka kwotą min. 500 zł.
 • Kod do bezpłatnego zamówienia opaski
 • w sklepie mi-home.pl wyślemy SMS-em
 • na numer telefonu dziecka podany w banku.

Szczegóły w Regulaminie Oferty Specjalnej Bankuj Smart

Sprzedaż premiowa „Bankuj mobilnie – edycja IX” obowiązuje od 1.06.2023 r. do 30.10.2024 r. Wnioski w ramach promocji można składać od 1.06.2023 r. do 30.09.2023 r. Z oferty mogą skorzystać osoby, które w okresie trzech lat przed złożeniem wniosku nie posiadały w Alior Banku konta osobistego. Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej „Bankuj mobilnie – edycja IX”. Konto Jakże Osobiste w ramach oferty specjalnej „Bankuj mobilnie – edycja IX” jest dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich.

W ramach oferty specjalnej „Konto Jakże Osobiste – oferta wakacyjna” nie pobieramy opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty płatniczej debetowej oraz za wybrane przez Ciebie korzyści na koncie. Pozostałe opłaty są zgodne z Taryfą Opłat i Prowizji Alior Bank S.A. dla Klientów Indywidualnych. Oferta specjalna na ww. warunki obowiązuje każdego uczestnika, który przystąpił do oferty specjalnej, przez okres 3 pełnych miesięcy liczonych od dnia zawarcia umowy z bankiem. Do oferty specjalnej można przystąpić od 1.06.2023 r. do 31.08.2023 r. przez otwarcie Konta Jakże Osobistego. Na dzień przystąpienia do oferty specjalnej, uczestnik nie może być posiadaczem lub współposiadaczem innego Konta Jakże Osobistego w banku. Szczegóły oferty specjalnej dostępne są w Regulaminie oferty specjalnej „Konto Jakże Osobiste – oferta wakacyjna”.

Po upływie 3 miesięcy od objęcia uczestnika ofertą specjalną, nie pobierzemy opłaty 10 zł za prowadzenie konta, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na konto wpłynie jednorazowo min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w naszym banku (jako wpływ nie są traktowane przelewy z rachunków Kantoru Walutowego Alior Banku należących do klientów indywidualnych i biznesowych) lub jeśli nie masz ukończonych 26 lat. Nie pobierzemy opłaty 5 zł za obsługę karty do konta, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zrobisz nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł lub nie masz ukończonych 18 lat. Dwie korzyści będą bezpłatne, każda kolejna to koszt 3,50 zł miesięcznie.

Wybrana do konta korzyść będzie aktywna od następnego dnia. W przypadku rezygnacji z korzyści przestaje być ona aktywna pierwszego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego. Lista korzyści w Koncie dla Młodych jest ograniczona.

Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne wynosi 1% wartości płatności bezgotówkowych wykonanych w sklepach stacjonarnych z użyciem Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay, SwatchPAY!, Xaomi Pay oraz usługi BLIK, nie więcej jednak niż 20 zł w miesiącu kalendarzowym. Dla usług płatności mobilnych mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe zgodnie z regulaminem danej usługi. Do płatności zbliżeniowych Apple Pay, Google Pay, SwatchPAY!, Garmin Pay, Xaomi Pay lub Fitbit Pay jest wymagane urządzenie obsługujące tę funkcję. BLIK zbliżeniowy jest dostępny na telefonach z Androidem 6.0 (lub nowszym) oraz aktywną usługą NFC. Aplikację Alior Mobile można pobrać bezpłatnie na telefon ze sklepów App Store (iOS), Google Play™ (Android™) lub AppGallery (dla urządzeń Huawei). Android, Google Pay i Google Play to znaki towarowe Google Inc.

Warunkiem wyboru korzyści Punkty dla Graczy jest posiadanie Karty dla Gracza - Debit Mastercard oraz zapisanie jej do programu Mastercard Priceless Specials (Mastercard Bezcenne Chwile). Warunki Programu Bezcenne Chwile są określone w regulaminie oraz polityce prywatności organizacji Mastercard, dostępnych na stronie www.bezcennechwile.mastercard.pl. Korzyści: Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne i Punkty dla graczy nie mogą być aktywne jednocześnie.

Do 30 czerwca 2023 r. dla kwoty do 10 tys. zł obowiązuje podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w wysokości 2% w skali roku (bez spełnienia warunku) lub 4% w skali roku po spełnieniu warunku wykonania transakcji kartami debetowymi obciążającymi rachunek Konta Jakże Osobistego na łączną wartość co najmniej 300 zł, w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca, w którym aktywna jest korzyść. Oprocentowanie jest zmienne. Informacja o oprocentowaniu dostępna jest w Tabeli Oprocentowania Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych.

Do korzyści Płatności zagraniczne bez kosztów przewalutowania operacje są przeliczane bez kosztów naliczanych przez Bank. Operacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie organizacji płatniczej Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji.

Szczegółowe informacje o zakresach ubezpieczeń i usług assistance oraz wyłączenia odpowiedzialności znajdują się w Ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży za granicą dla klientów Alior Banku SA oraz Ogólnych warunkach ubezpieczenia pomocy w nagłych wypadkach - pakiet assistance dla klientów Alior Banku SA a także w kartach tych produktów. Bank występuje w roli ubezpieczającego. Ubezpieczycielem jest Mondial Assistance (AWP P&C SA Oddział w Polsce).

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 27,15%. Decyzja o przyznaniu limitu na koncie oraz jego wysokość są uzależnione od wiarygodności oraz oceny zdolności kredytowej klienta.

Szczegółowe zasady dot. wszystkich korzyści zawarte są w Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego. Szczegółowe informacje, w tym dotyczące trybu zawarcia umowy przez VideoSelfie, znajdują się w Regulaminie rachunków oszczędnościowo - rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych, Regulaminie kart płatniczych Alior Banku SA oraz w Regulaminie korzystania z Kanałów Elektronicznych dla klientów indywidualnych.

Oferta Specjalna „Bankuj Smart” obowiązuje od 1.06.2023 r. do 30.09.2023 r. (termin zawiera okres wydawania nagród oraz rozpatrywania reklamacji). Wniosek o założenie konta i wydanie karty w ramach ww. oferty dla dziecka w wielu 13-17 lat można składać od 1.06.2023 r. do 30.06.2023 r. Oferta Specjalna jest skierowana do uczestników, których dziecko w okresie ostatnich 2 lat przed dniem złożenia wniosku o ww. produkty nie posiadało rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego w Alior Banku. Szczegółowe warunki Oferty Specjalnej znajdują się w Regulaminie Oferty Specjalnej „Bankuj Smart”.

Wszystkie wskazane dokumenty dostępne są w placówkach Alior Banku S.A. oraz na stronie www.aliorbank.pl. Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku na www.aliorbank.pl/l/slownik.

Alior Bank SA, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa, Sąd Rejonowy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy, KRS: 0000305178, REGON: 141387142, NIP: 1070010731, kapitał zakładowy: 1 305 539 910 zł (opłacony w całości). Stan na 1.06.2023 r.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacji.