Konto Jakże Osobiste

Konto w aplikacji Alior Mobile Prosta codzienność

Warto szukać rozwiązań, które ułatwiają życie.

Aplikacja Alior Mobile to wiele przydatnych codziennie funkcji.

Do tego, w apce możesz zmieniać korzyści swojego Konta Jakże Osobistego.

za konto jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł/mies.

za 2 aktywne korzyści z aż 11 do wyboru

premii za założenie konta z kartą

Szczegóły w Regulaminie

Jak możesz zyskać do 200 zł?

Złóż online wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą do 31 grudnia 2021 roku. Wyraź zgodę marketingową podczas składania wniosku i podpisz umowę o konto i kartę w ciągu 30 dni. Po otwarciu konta spełnij poniższe warunki i zyskaj do 200 zł.

Przez 4 miesiące po 50 zł (max 200 zł). Wystarczy, że w miesiącu:

 • wykonasz co najmniej 1 transakcję
 • bezgotówkową kartą płatniczą
 • wydaną do otwartego konta
 • na dowolną kwotę
 • zalogujesz się do aplikacji mobilnej

Bezpłatne konto dopasuj do siebie

Klik - włączasz i wyłączasz korzyści na smartfonie.

Szybko i wygodnie w aplikacji mobilnej Alior Mobile. Na bieżąco możesz dostosowywać konto do swoich potrzeb. Dwie korzyści są za 0 zł. Każda następna to tylko 3,50 zł / mies.

 • za prowadzenie konta
 • jeśli masz mniej niż 26 lat
 • lub zapewnisz jednorazowy
 • wpływ min. 1500 zł/mies.
 • za krajowe przelewy
 • internetowe w złotych
 • za dwie korzyści
 • z dostępnych w pakiecie
Bezpłatne konto osobiste
 • 0 zł za prowadzenie konta jeśli masz mniej niż 26 lat
 • lub zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł/mies.
 • 0 zł za kartę debetową dla aktywnych
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe w złotych
 • 0 zł za dwie korzyści z dostępnych w pakiecie
Wybierz korzyści
Zwrot 1% za płatności mobilne - do 20 zł miesięcznie
0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów na świecie
Wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do kwoty 10 tys. zł)
Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS-em o zdarzeniach na rachunku
Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych
Punkty dla graczy - Riot Points za płatności bezgotówkowe kartą
Wybierz korzyści
0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce
Pomoc w nagłych wypadkach - assistance: samochodowe, domowe i medyczne
Atrakcyjne warunki limitu na koncie (RRSO 13,07%)
Płatności kartą bez kosztów przewalutowania
Ubezpieczenie w podróży za granicą pokrywające m.in. koszty leczenia czy zgubienie bagażu
Twój dzień z Alior Mobile
Bilety i parkingi

Bilety komunikacji miejskiej i wygodne płatności za postój samochodu w strefie płatnego parkowania w mieście. Bez gotówki. Bez problemu. Na kliknięcie w aplikacji mobilnej.

Płatności BLIK

Wystarczy telefon z aplikacją mobilną Alior Mobile, aby robić przelewy na numer telefonu, płacić w sklepie i wypłacać pieniądze z bankomatu. Prosto i bezpiecznie.

Autostrady

Płać automatycznie za przejazd autostradami bez konieczności zatrzymania na bramkach. Aktywuj funkcję Autopay w aplikacji Alior Mobile. Szerokiej drogi.

Bankuj tak jak chcesz

Masz dostęp do swojego konta o każdej porze i z dowolnego miejsca dzięki bankowości internetowej Alior Online oraz bezpłatnej aplikacji mobilnej Alior Mobile.

Oferta specjalna "Bankuj mobilnie" obowiązuje od 1.10.2021 r. do 30.06.2022 r. Wnioski w ramach Oferty można składać od 1.10.2021 do 31.12.2021 r. Z oferty mogą skorzystać osoby, które w okresie dwóch lat przed złożeniem wniosku nie posiadały w Alior Banku konta osobistego, konta walutowego lub Karty Kibica. Szczegóły w regulaminie sprzedaży premiowej "Bankuj mobilnie".

Nie pobierzemy opłaty 10 zł za prowadzenie konta, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na konto wpłynie jednorazowo min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w naszym banku lub jeśli nie masz ukończonych 26 lat. Nie pobierzemy opłaty 5 zł za obsługę karty do konta, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zrobisz nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł. Dwie korzyści są bezpłatne, każda kolejna kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Wybrana do konta korzyść będzie aktywna od następnego dnia. W przypadku rezygnacji z korzyści przestaje być ona aktywna pierwszego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Warunkiem wyboru korzyści Punkty dla Graczy jest posiadanie Karty dla Gracza - Debit Mastercard oraz zapisanie jej do programu Mastercard Priceless Specials (Mastercard Bezcenne Chwile). Warunki Programu Bezcenne Chwile są określone w regulaminie oraz polityce prywatności organizacji Mastercard, dostępnych na stronie www.bezcennechwile.mastercard.pl. Korzyści: Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne i Punkty dla graczy nie mogą być aktywne jednocześnie.

Do 31 grudnia 2021 r. dla kwoty 10 tys. zł obowiązuje podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w wysokości 0,3% w skali roku (bez spełnienia warunku) lub 1% w skali roku po spełnieniu warunku wykonania transakcji kartami debetowymi obciążające rachunek Konta Jakże Osobistego o łącznej wartości co najmniej 300 zł, w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca, w którym aktywna jest Korzyść.

Oprocentowanie jest zmienne. Informacja o oprocentowaniu dostępna jest w Tabeli Oprocentowania Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych.

Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne wynosi 1% wartości wykonanych w sklepach stacjonarnych płatności bezgotówkowych z użyciem Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay oraz usługi BLIK, nie więcej jednak niż 20 zł w miesiącu kalendarzowym.

Do korzyści Płatności zagraniczne bez kosztów przewalutowania operacje są przeliczane bez kosztów naliczanych przez Bank. Operacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie organizacji płatniczej Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji. Szczegółowe zasady zawarte są w Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego.

Szczegółowe informacje o zakresach ubezpieczeń i usług assistance oraz wyłączenia odpowiedzialności znajdują się w Ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży za granicą dla klientów Alior Banku SA oraz Ogólnych warunkach ubezpieczenia pomocy w nagłych wypadkach - pakiet assistance dla klientów Alior Banku SA a także w kartach tych produktów. Bank występuje w roli ubezpieczającego. Ubezpieczycielem jest Mondial Assistance (AWP P&C SA Oddział w Polsce).

Usługę Bilety i Parkingi realizuje Mobile Traffic Data Sp. z.o.o. za pośrednictwem Systemu moBILET. Usługę Autostrady realizuje Autopay Mobility Sp. z o.o.

Konto Jakże Osobiste jest dostępne dla osób, które ukończyły 13 lat. W przypadku osób małoletnich konto można otworzyć w naszych placówkach za zgodą przedstawiciela ustawowego. Konto Jakże Osobiste osób małoletnich różni się zakresem dostępnych korzyści zgodnie z Regulaminem korzyści dla Konta Jakże Osobistego.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych, Regulaminie kart płatniczych Alior Banku SA, Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego oraz Regulaminie Kanałów Elektronicznych.

Wszystkie wskazane dokumenty dostępne są w placówkach Alior Banku S.A. oraz na stronie www.aliorbank.pl. Konto Jakże Osobiste w ramach oferty specjalnej "Bankuj mobilnie" jest dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,07%. Decyzja o przyznaniu limitu na koncie oraz jego wysokość są uzależnioneod wiarygodności oraz oceny zdolności kredytowej klienta. Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku.

Aplikację Alior Mobile możesz pobrać bezpłatnie na swój telefon ze sklepu App Store (iOS), Google Play™ (Android™) lub AppGallery (dla urządzeń Huawei opartych o Google Mobile Services). Android, Google Pay™ i Google Play to znaki towarowe Google Inc.

Alior Bank SA, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa, Sąd Rejonowy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy, KRS: 0000305178, REGON: 141387142, NIP: 1070010731, kapitał zakładowy: 1 305 539 910 zł (opłacony w całości). Stan na 1.10.2021 r.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacji.