Konto Jakże Osobiste

Wybierz. Zmień. Dopasuj.

Oszczędzaj na wysoki procent.

 • 0 zł za prowadzenie konta - jeżeli nie ukończyłeś 26 lat
 • lub zapewnisz wpływ min. 1500 zł / mies.
 • 0 zł za kartę debetową - wystarczy rozliczenie płatności
 • kartą na kwotę 300 zł / mies.
 • 0 zł za przelewy internetowe w PLN
 • dowolnie dobieraj dodatkowe korzyści  -  więcej ›
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • - jeżeli nie ukończyłeś 26 lat
 • lub zapewnisz wpływ
 • min. 1500 zł / mies.
 • 0 zł za kartę debetową
 • - wystarczy rozliczenie płatności
 • kartą na kwotę 300 zł / mies.
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • w PLN
 • dowolnie dobieraj
 • dodatkowe korzyści  -  więcej ›
 • 0 zł za prowadzenie konta - jeżeli nie ukończyłeś
 • 26 lat lub zapewnisz wpływ min. 1500 zł / mies.
 • 0 zł za kartę debetową - wystarczy rozliczenie
 • płatności kartą na kwotę 300 zł / mies.
 • 0 zł za przelewy internetowe w PLN
 • dowolnie dobieraj dodatkowe korzyści  -  więcej ›

Dopasuj konto do siebie

Konto, kartę i przelewy internetowe w PLN otrzymujesz w standardzie za 0 zł. Dodatkowo, możesz dobrać korzyści, których w danym momencie potrzebujesz. Dwie są darmowe, a każda następna to tylko 3,50 zł/mies. Wybrane korzyści zaczną działać już następnego dnia.

Sprawdź, na poniższej symulacji, jak może wyglądać Twoje konto (wyboru korzyści dokonasz po założeniu konta).

Miesięcznie zapłacisz tylko 0,00
Wybierz korzyści dla siebie

Wyjeżdżasz na urlop? Planujesz zakupy? Lubisz oszczędzać? A może potrzebujesz najlepszego konta na co dzień? Skomponuj konto idealne dla siebie - zobacz co proponujemy i dobierz zestaw korzyści dla swoich preferencji.

 • ›   Dla podróżujących

  Lubisz odkrywać nowe zakątki świata? Nasze konto ułatwi Ci podróżowanie. Wystarczy, że dobierzesz korzystne funkcje, a podróż stanie się łatwiejsza i tańsza. Po powrocie z urlopu możesz łatwo zmienić ustawienia swojego konta.

  Bezpłatne bankomaty za granicą

  Bezpłatne bankomaty w Polsce

  Ubezpieczenie w podróży

  Pakiet assistance

 • ›   Na zakupy

  Zakupy to Twój sposób na relaks? Zbliża się sezon wyprzedaży? Wybierz opcje konta, które sprawią, że każde zakupy staną się prostsze i tańsze. Zyskaj dostęp do dodatkowych środków bez odsetek, a kupując - oszczędzaj.

  Zwrot 1% za zakupy telefonem

  Mastercard priceless specials

  Limit bez odsetek przez 10 dni

  Pakiet przelewów natychmiastowych

 • ›   Dla oszczędnych

  Nie przepłacaj i oszczędzaj z Kontem Jakże Osobistym. Wybierz swój zestaw korzyści i zyskuj oszczędzając. Twoje środki będą wyżej oprocentowane, a podczas zakupów zyskujesz.

  Bezpłatne bankomaty w Polsce

  Limit bez odsetek przez 10 dni

  Zwrot 1% za zakupy telefonem

 • ›   Na co dzień

  Codzienne korzystanie z konta to wygoda i przyjemność! Dopasuj konto do swoich potrzeb. Samodzielnie dobierz zestaw korzyści, dzięki którym każdego dnia będziesz cieszył się kontem najlepszym dla siebie.

  Bezpłatne bankomaty w Polsce

  Pakiet przelewów natychmiastowych

  Mastercard priceless specials

  Pakiet assistance

Opłata za prowadzenie konta nie zostanie pobrana, jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym zanotowano na koncie jednorazowy wpływ na kwotę min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w Alior Banku lub jeżeli właściciel rachunku nie ukończył 26 roku życia. W pozostałych przypadkach opłata wyniesie 10 zł miesięcznie. Opłata za korzystanie z karty do konta wyniesie 5 zł miesięcznie w przypadku, gdy w danym miesiącu nie zostaną rozliczone na koncie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na łączną kwotę min. 300 zł, liczone indywidualnie dla każdej karty wydanej do konta. Prowizja za korzyść wynosi 3,50 zł i jest pobierana w ostatnim dniu miesiąca za trzecią i każdą kolejną korzyść, które są aktywne na koniec danego miesiąca (dwie korzyści są bezpłatne). Do aktywnych korzyści brane są także pod uwagę te, z których posiadacz/współposiadacz rachunku zrezygnował w danym miesiącu. Wybrana korzyść do konta będzie aktywna od następnego dnia, z wyłączeniem programu Mastercard priceless specials, którego aktywacja może zająć do 10 dni roboczych. W przypadku rezygnacji z danej korzyści przestaje być ona aktywna pierwszego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego. Szczegółowe zasady zawarte są w Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego.

Oprocentowanie 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do kwoty 20 tys. zł) obowiązuje od 7.12.2017 r. do 31.12.2018 r. Korzyść można łączyć z kontem oszczędnościowym z oprocentowaniem WIBID1M: 0,55 p.p., 2% lub 2,5%, z wyłączeniem konta oszczędnościowego z promocją "Konto Lokacyjne" (dotyczy osób wybierających ww. korzyść od 13.12.2017 r.). Po 31.06.2018 r. oprocentowanie rachunku oszczędnościowego w PLN do kwoty 20 tys. zł ustalane jest co miesiąc w oparciu o stawkę WIBID1M z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca. Oprocentowanie powyżej kwoty 20 tys. zł ustalane jest co miesiąc w oparciu o stawkę WIBID1M z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca pomniejszoną 0,55 p.p. W przypadku, gdy 10. dzień danego miesiąca będzie dniem wolnym od pracy, Bank przyjmuje stawkę WIBID1M z poprzedniego dnia roboczego. Zmienione oprocentowanie obowiązuje od 11. dnia kalendarzowego danego miesiąca. Informacja o oprocentowaniu dostępna w Tabeli oprocentowania Alior Banku SA dla klientów indywidualnych.

Konto oszczędnościowe oraz limit odnawialny w rachunku to produkty dodatkowe, zawierane na podstawie odrębnych umów. Decyzja o przyznaniu limitu zależy od zdolności kredytowej klienta. RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, która dla limitu wynosi 23,07%.

Warunki ubezpieczeń zawarte są w Ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży za granicą dla Klientów Alior Banku SA oraz Ogólnych warunkach ubezpieczenia pomocy w nagłych wypadkach - pakiet assistance dla Klientów Alior Banku SA. Wskazane dokumenty dostępne są w placówkach Alior Banku oraz na stronie www.aliorbank.pl. Konto Jakże Osobiste jest dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich. Warunki programu Mastercard priceless specials są określone w regulaminie oraz polityce prywatności organizacji Mastercard, które są dostępne na stronie www.mastercard.pl/specials.

Symulacja wyboru korzyści do konta nie jest powiązana z wnioskiem o konto. Korzyści można wybierać i zmieniać za pośrednictwem bankowości internetowej, bankowości mobilnej lub w placówkach Alior Banku.

Alior Bank SA, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa, Sąd Rejonowy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000305178, REGON: 141387142, NIP: 1070010731, kapitał zakładowy: 1 304 587 160 zł (opłacony w całości). Stan na 13.12.2017 r.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki - więcej informacji ›

Regulamin korzyści do Konta Jakże Osobistego Wyciąg z Tabeli Opłat i Prowizji Polityka cookies